Sisevete festivalil saab teha tutvust värske raamatuga saladuslikust Võrtsjärvest

„Saladuslik Võrtsjärv“ on Kalle Gastoni ühemehekirjastuses ilmunud teos, mis pajatab nii autori väga isiklikke lugusid ja mälestusi kui ka kahe sajandi taguseid kirjutisi Eesti ajakirjandusest. Kõiki lugusid seob üks läbiv paik – Võrtsjärv. Sisevete festivali külalised saavad kuulda raamatust ja selle lugudest otse autorilt 7. juuli õhtul Ulge sadamas.
Loe lisaks

Sisevete festival kutsub kogukondi sadamate programmides kaasa lööma

Neljas Sisevete festival Peipsi järvel, Emajõel ja Võrtsjärvel algab tänavu 29. juunil ja kestab 10. juulini. Festivali käigus seilab paadikolonn ligi 500 kilomeetrisel teekonnal mööda kolme veekogu ning peatub rohkem kui 20 sadamas. Festivali korraldajad kutsuvad kõiki piirkondlikke kogukondi sadamate programmide loomises kaasa lööma.
Loe lisaks

Mis läbib kolme veekogu, kestab 12 päeva ja kulgeb 500 kilomeetrit? Sisevete festival!

Neljas Sisevete festival, mis on osa Tartu 2024 kultuuripealinna põhiprogrammist, algab tänavu 29. juunil ja kestab 10. juulini. Festivali käigus seilab paadikolonn ligi 500 kilomeetrisel teekonnal mööda kolme veekogu – Peipsi järvel, Emajõel ja Võrtsjärvel – ning peatub rohkem kui 20 sadamas, kus ootab osalejaid ja külalisi igale sadamapiirkonnale omane kultuuriprogramm.
Loe lisaks